Про підсумки громадського огляду у ліцеї

З метою посилення уваги до проблем дитинства з 01.09.2016 по 20.09.2016 року у Кам’янському еколого-економічному ліцеї проведено громадський огляд умов утримання, виховання, навчання, оздоровлення, працевлаштування та соціального захисту дітей пільгових категорій. Було проведено нараду при директору, на якій соціальний педагог Скорик Ярослав Миколайович скоординував роботу класних керівників щодо оформлення та ведення соціальних паспортів класів, підготовки необхідної інформації, документів, проведення консультацій, інструктажів щодо організації роботи з дітьми пільгового контингенту.
У 2016-2017 навчальному році у закладі навчається 4 дитини з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування.
Соціальний педагог Скорик Ярослав Миколайович, разом з методистом з питань охорони дитинства відділу освіти Кіян Наталією Костянтинівною, психологом ліцею Шаблій Ольгою Миколаївною, класними керівниками класів, у тісній співпраці зі спеціалістом Служби у справах дітей Кам’янської РДА Бондаренко Оленою Валентинівною провели огляд житлово-побутових умов підопічних дітей. Складені відповідні акти. З висновків комісії видно, що всі діти проживають у задовільних житлово-побутових умовах, взаємовідносини між опікунами, прийомними батьками, батьками-вихователями та підопічними задовільні. Всі діти проживають на житловій площі опікунів, прийомних батьків, батьків вихователів. Згідно діючого законодавства України захищені їх житлові права. Всі діти забезпечені необхідними підручниками та шкільним приладдям, мають шкільну форму.  Всі діти беруть активну участь у громадському житті класу і ліцею. Психологічна служба ліцею здійснює постійний нагляд за адаптацією дітей означеної категорії до навчального процесу, відвідуванням занять та їх психоемоційним станом. Діти означеної категорії забезпечені безкоштовним одноразовим харчуванням на базі їдальні Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Соціальним педагогом розроблено проект відповідного наказу. Адміністрацією закладу видано наказ про забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей означеної категорії. Питання забезпечення безкоштовним харчування знаходиться на контролі в адміністрації закладу. Влітку 2016 року всі підопічні оздоровлені в санаторіях та таборах санаторного типу.
На особливому контролі відділу освіти та Кам’янського еколого-економічного ліцею постійно знаходиться питання матеріально-грошового забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Так на початку нового 2016-2017 навчального року учням ліцею з числа сиріт та дітей, позбавленим батьківського піклування була виплачена грошова допомога на шкільну форму; цього року з бюджету відділу освіти було виплачено по 1000 гривень чотирьом ліцеїстам дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.
Значну увагу приділяють педагоги ліцею стану здоров’я ліцеїстів. Соціальним педагогом проаналізовано результати медичних оглядів ліцеїстів, створено картотеку на поточний навчальний рік, проаналізовано динаміку захворюваності у порівнянні з попередніми роками. 27 ліцеїстів перебувають на диспансерному обліку. Відповідно до діагнозів створені списки груп фізкультури ˗ підготовча та спецмедгрупа. 
За результатами проведеної роботи проведено педагогічну раду в ліцеї. Видано наказ про підсумки громадського огляду умов утримання, виховання, навчання, оздоровлення, працевлаштування та соціального захисту дітей пільгових категорій.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Всесвітній День ліцеїста

З Днем Святого Валентина!