День людей з обмеженими можливостями

В 1981 році Організація Об‘єднаних Націй призначила  3 грудня Міжнародним днем людей з обмеженими можливостями з метою пропагування в суспільстві поваги до прав таких громадян, глибшого розуміння проблем інвалідів, а також включення їх в активне життя суспільства, що позитивно вливає на політичну, економічну та соціальну сфери людської діяльності. 
Проведення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями спрямоване на привернення уваги до їхніх проблем, захист їхньої гідності, прав і добробуту. Згідно із світовою статистикою ООН, практично кожен 10 мешканець планети – особа з інвалідністю. В Україні нараховується близько 2,5 млн інвалідів. Вони не вимогають до себе жалю, тому що як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Для них не потрібно щось особливе, лише елементарне - можливість жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як всі ми.

До цього дня у бібліотеці ліцею  була підготовлена виставка "Книги, що допомагають житита огляд літератури до виставки. Були представлені книги, які знайомі усім з дитинства, вони про мужність, та стійкість, віру та жагу до життя. Окрім того, на лінійці черговий клас підготував доповідь з означеної теми. Говорили про призначення людини - доброту в душі та уміння співчувати. В класах були проведені тематичні години спілкування, виховні години.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Пам'ятка для успішної здачі ЗНО

Зустріч з інспектором ювенальної превенції