Зустріч з інспектором ювенальної превенції

У вівторок, 4 грудня у ліцей завітали працівники правоохоронних органів на чолі з інспектором ювенальної превенції Миколенко Яною Вадимівною. Зустріч відбулась у рамках акції "16 днів проти насильства". 
Тематика акції визначила і специфіку зустрічі. Багато уваги було звернуто на проблему насильства в українському суспільстві. Були розглянуті 4 види насильства, а також способи, за допомогою яких можна йому запобігти.
Нині актуальною проблемою серед українських школярів залишається проблема булінгу. Часто невинні, на перший погляд, жарти в школі можуть переростати у справжнє цькування, через що страждає багато дітей. Інспектор розповіла про способи уникнення конфліктних ситуацій, а також шляхи розв'язання конфліктів, що вже мали місце.
 Не оминула увагою Яна Вадимівна і проблему вживання підлітками алкогольних напоїв і тютюнопаління. Учні дізнались про свою відповідальність та відповідальність батьків, яку можна понести за вживання неповнолітніми алкоголю та тютюну в громадських місцях. Гостро постало і питання перебування неповнолітніх у закладах відпочинку після 22.00. Інспектор застерегла учнів від подібної ризикованої поведінки та розповіла про передбачену відповідальність.
Загалом, зустріч пройшла в атмосфері співпраці, діти задавали питання та жваво обговорювали питання, що найбільше їх турбують. Спілкування  з працівниками правоохоронних органів допомагає учням краще розуміти свої права та обов'язки, недопустимість ризикованої поведінки, проливає світло на специфіку роботи правоохоронців. Потрібно усвідомлювати, що робота правоохоронних органів спрямована в першу чергу на захист життя, здоров'я та спокою громадян.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Протимінна безпека